úvod Ostatní službyostatní služby Poradenstvíporadenství

Naše oční optika nabízí profesionální služby ve vzájemné spolupráci s našimi lékaři a široký sortiment zboží.

CO NABÍZÍME
BRÝLOVÉ OBRUBY SLUNEČNÍ BRÝLE BRÝLOVÉ ČOČKY
DÁMSKÉ BRÝLOVÉ OBRUBY

Pro dámy máme široký sortiment brýlových obrub různých tvarů,barev a provedení. Nabízíme jak celoobryby tak brýle pouze s horní obroučkou nebo také uplně bez obruby. Určitě si u nás vybere náročný zákazník i ten méně náročný.

RAY BAN VISIBLE FINELINE
VOGUE LOUIS MODO
YANA ECO a další...
KOALI CONVERSE  
PÁNSKÉ BRÝLOVÉ OBRUBY

Pro pány vybíráme brýlové obruby z různých materiálu jako je ocel(velmi lehké),Titan který je vhodný pro alergiky nebo také TitanFlex,který je navíc také pamětový kov. Krásné stylové obruby jak pro elegantního muže tak i pro sportovní typ.

RAY BAN TIME ZONE LIGHT TEC
DIESEL CAT ESCHENBACH
CONVERSE MODO a další...
SLUNEČNÍ BRÝLE

V naší optice najdete velký výběr také slunečních brýlí.Vybíráme brýle jak podle vzhledu a oblíbenosti u vás zákazníků tak především podle kvality.Dbáme na to,aby i sluneční brýle splňovaly ty nejvyšší požadavky na kvalitu skel.Proto si u nás můžete vybrat jak polarizační brýle(vhodné pro řidiče i rybáře),tak brýle,které mají z vnitřní strany slíček antireflexní upravu.Samozřejmostí je UV filtr.

RAY BAN KOALI REBEL
ONEIL CONVERSE a další...
BRÝLOVÉ ČOČKY

Naším dodavatelem brýlových čoček je firma HOYA. Vyberte si brýlové čočky, které výrazně zvýší Vaše pohodlí a zajistí Vám skvělé vidění ve všech podmínkách.